Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Aby nasz świat nieustannie zmierzał ku lepszej przyszłości, MOBIPOL z dumą bierze udział w inicjatywach związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Zrównoważony rozwój wspiera wzrost gospodarczy, rozwój społeczny oraz ochronę środowiska. MOBIPOL uważa, że firmy odnoszące sukcesy to te, które rozumieją, że cele biznesowe oraz cele związane ze zrównoważonym rozwojem są ze sobą powiązane. Dążymy do funkcjonowania, jako odpowiedzialna część społeczności, wspierając działania środowiska biznesowego w zakresie odpowiedzialnego i zrównoważonego.

Jako Autoryzowany Dystrybutor MOBIPOL podchodzi do zagadnień związanych ze Zrównoważonym Rozwojem, zapewniając naszym klientom zaawansowane produkty i usługi, które spełniają wysokie standardy działania.

Firma MOBIPOL jest dumna ze współpracy z ExxonMobil. Dostarczamy szeroką gamę olejów smarnych, w tym produkty syntetyczne Mobil SHC, które zapewniają długotrwałą niezawodność sprzętu, a smary zwiększają wydajność urządzeń przyczyniając się do ograniczenia zużycia energii i zwiększenia oszczędności w maszynach i urządzeniach przemysłowych.

Na tym nie kończą się nasze działania. MOBIPOL koncentruje się na odpowiedzialności za środowisko i społeczeństwo lokalne poprzez regularny udział w ważnych inicjatywach firmowych i społecznych. Programy takie jak sadzenie drzew oraz wspieranie lokalnych imprez sportowych stanowią jedynie przykłady naszego zaangażowania w tworzenie lepszej społeczności. Jako MOBIPOL, chcemy współpracować z Tobą. Nasze programy i usługi, takie jak badania techniczne, seminaria, wszelka pomoc odnośnie polityki smarowniczej mogą pomóc w realizacji Twoich celów związanych z bezpieczeństwem, gospodarką i ochroną środowiska.

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick