Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Firma MOBIPOL to Autoryzowany Dystrybutor środków smarnych Mobil obejmujący swym zasięgiem zachodni region Polski (województwa: dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie i zachodniopomorskie). Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą szerokiego asortymentu olejów i smarów Mobil dla motoryzacji, w tym olejów  silnikowych do samochodów osobowychdostawczych, samochodów ciężarowych i maszyn roboczych oraz przemysłowych środków smarnych w różnych opakowaniach począwszy od dużych  1000 litrowych zbiorników po 1-litrowe opakowania.

 

Doskonałej jakości oleje i smary Mobil

autoryzowany dyrstrybutor exxonmobil coe

Firma Mobipol została założona w 1993 roku i od początku swojej działalności była związana z     koncernem ExxonMobil. Sprzedawane przez nas środki smarne Mobil dostarczane są z magazynów centralnych ExxonMobil oraz prosto z rafinerii ExxonMobil. Kupując od autoryzowanego dystrybutora mają Państwo pewność, że towar jest pełnowartościowy i oryginalny.

Profesjonalny dobór środków smarnych oraz pomoc techniczna

Oferujemy nie tylko szeroką gamę specjalistycznych produktów, ale również ich fachowy dobór poprzedzony dogłębną analizą techniczną. Przeprowadzamy analizy oleju, oferujemy przeglądy, szkolenia oraz szereg innych usług związanych z gospodarką olejową. Nasz dział techniczny wspierany przez specjalistów z ExxonMobil chętnie zaproponuje  rozwiązania dla wielu problemów 

związanych ze smarowaniem pojazdów i maszyn, które zwiększą wydajność Państwa biznesu.

Dostarczamy oleje silnikowe i smary zawsze gdy ich potrzebujesz

Jako autoryzowany dystrybutor i dostawca produktów Mobil posiadamy specjalnie przystosowane magazyny mogące pomieścić duże zapasy olejów i smarów, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie zrealizować zarówno małe, jak i duże zamówienia naszych klientów. Posiadamy własną flotę zapewniającą elastyczność dostaw, a także umożliwiamy odbiór bezpośredni z naszego magazynu. Sprzedaż detaliczna możliwa jest za pośrednictwem naszego sklepu internetowego [link] oraz stacjonarnie we Wrocławiu oraz w Ostrowie wielkopolskim.

Aby dowiedzieć się więcej o dostepności środków smarnych Mobil lub ich cenie i terminie realizacji prosimy o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta.

Oferujemy więcej niż sam produkt

Oprócz wspomnianej opieki technicznej oraz związanej z nią usług, naszym klientom oferujemy również inne ważne usługi, które stanowią wartość dodaną.  Posiadamy dwa punkty ze składem podatkowym, co umożliwia dokonywanie zakupów środków smarnych  z zawieszoną akcyzą. Bierzemy udział w centralnych promocjach i programach organizowanych przez firmę ExxonMobil. Organizujemy oraz bierzemy udział w wielu eventach branżowych, prowadzimy szkolenia i seminaria, a także indywidualne kursy u naszych klientów.

 

 

 

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick