Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

 Od 9. Stycznia można wysyłać swoje zgłoszenia do tegorocznej, IX edycji największego i najważniejszego w Polsce konkursu dla młodych i zawodowych mechaników - Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Bezpłatna rejestracja prowadzona jest na stronie  www.mistrzostwamechanikow.pl.

IX Mistrzostwa Mechaników plakat 2020 Młody Mechanik minmistrzostwa mechanikow 2020 logo

 Mobil™ wspiera organizatorów i uczestników

Podobnie jak w latach poprzednich organizatorów wspiera producent olejów Mobil, a ambasadorem konkursu jest oczywiście Grzegorz Duda- prowadzący programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” emitowanych w TVN Turbo. Nasza firma również będzie aktywnie uczestniczyć w promocji konkursu, nie zabraknie nas również podczas finałów w Poznaniu. Z pewnością dołożymy swoją „cegiełkę” i zasponsorujemy część nagród w postaci oleju Mobil 1 lub Mobil Delvac.

Nowość- platforma szkoleniowa Akademia Młodego Mechanika wspierana rówież przez specjalistów Mobil 1IX Mistrzostwa Mechaników plakat 2020 Młody Mechanik Masz Rol min

Uczestnicy konkursu zmierzą się w kategoriach Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik oraz Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. W odpowiednich przygotowaniach do eliminacji pomoże Akademia Młodego Mechanika oferująca materiały szkoleniowe oraz przykładowe testy sprawdzające wiedzę z zakresu motoryzacji. Jak mówi Adrian Dekowski z fundacji Cooperatio „Edukację w Akademii Młodego Mechanika będą wspierać specjaliści znanych marek, m.in. Mobil 1 , Ferdinand Bilstein, FILTRON, Kramp czy John Deere, oraz Akademia Praktycznych Umiejętności”.

Zielona karta  czyli droga prosto do finału podczas Motor Show 2020

Kolejną nowością będzie „Akcja Filtracja”, prowadzona przez markę Filtron. Zielona karta dostępna w ramach akcji pozwoli zespołowi, który zdobędzie najwięcej punktów z zadań dodatkowych, na przejście od razu do finału. Jest o co powalczyć, ponieważ jak wiadomo w finale spotkać się może jedynie mała grupa uczestników. Z jakimi zagadnieniami mogą się spotkać biorący udział w konkursie mechanicy?

Elektromobilność oraz pytania o olej silnikowy

„Wśród tematów na pewno nie zabraknie elektromobilności, która jest hasłem przewodnim targów Poznań Motor Show 2020. Ten trend dotyczy dotyczy bez wyjątku każdego uczestnika rynku motoryzacyjnego, również producentów olejów i smarów, takich jak ExxonMobil. W ramach IX edycji Mistrzostw nasi specjaliści przygotują zadania dotyczące budowy, serwisowania i smarowania silników” – mówi Pietro Ghinelli z ExxonMobil. Producent olejów silnikowych Mobil nie tylko wspiera Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników od samego początku ich istnienia, ale także zainicjował kategorię dla młodych mechaników.

Czy znowu padnie rekord frekwencji?

Zeszłorocznym laureatem w kategorii Mechanik Zawodowy został Jacek Bagiński z Kołobrzegu, natomiast najlepszymi wśród młodych mechaników zostali: uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  w Sandomierzu (Młody Mechanik) oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach (Młody Mechanik Maszyn Rolniczych).

Ważne daty:

9 stycznia 2020- start platformy z rejestracją uczestników

1 poł. marca – eleminacje

26 marca (czwartek)- finał w kategorii Młody Mechanik

27 marca (piątek)- finał w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych

28 marca (sobota)- finał w kategorii Mechanik Zawodowy

 

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick