Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Mobil EV Drive

ExxonMobil podczas tegorocznego Salonu Samochodowego IAA 2019 we Frankfurcie zorganizował światową premierę produktów Mobil EV - kompleksowego zestawu płynów i smarów spełniających rosnące wymagania układów napędowych w pojazdach elektrycznychSzacuje się, że do 2040 roku udział hybryd typu plug-in, pojazdów elektrycznych i tych na ogniwa paliwowe wśród pojazdów lekkich na świecie przekroczy 20 procent.

„Mobilność zmienia się, a pojazdy elektryczne mają w tym coraz większy swój udział” - powiedział Russ Green, Vice President, Finished Lubricants z ExxonMobil. „Klienci i producenci OEM chcą zoptymalizować zasięg i bezpieczeństwo aut elektrycznych, a ExxonMobil jest doskonale przygotowany, aby zapewnić im te korzyści. To dopiero początek zakresu produktów i usług jakie opracowujemy w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby naszych klientów”.

Premierę poprzedziło rozszerzenie współpracy z Porsche o wyścigi Formuły E w sezonie 2019/2020. ExxonMobil dostarczy Porsche wysokiej jakości płyny do układów napędowych pojazdów elektrycznych, opracowane w celu spełnienia ich specjalnych wymagań – w tym przewodności elektrycznej, możliwości chłodzenia i kompatybilności materiałowej.

 

 

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick