Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

 olej hybryda

Mobil 1™ 0W-20 i Mobil 1™ 5W-30 to gwarancja najlepszej ochrony silnika hybrydowego

Specjaliści ExxonMobil regularnie wykonują szeroko zakrojone testy z wykorzystaniem technologii hybrydowych. Testy hybryd na dystansie 80 000 kilometrów, symulujące jazdę w mieście i po autostradzie, udowodniły, że Mobil 1™ 0W-20 i Mobil 1™ 5W-30 wykazują doskonałą skuteczność ochrony niezależnie od rodzaju hybrydy. Inspekcja silników hybrydowych potwierdziła doskonałą ochronę przed tworzeniem się osadów i szlamu oraz przed zużyciem.

Trzy hybrydowe układy napędowe

Zadaniem układu napędowego jest dostarczenie energii do kół pojazdu. Tradycyjne układy przeniesienia napędu składają się z silnika, przekładni, wału napędowego, zawieszenia i kół. Pojazdy hybrydowe posiadają dodatkowe elementy, ale to nie wszystko; korzyści, jakie oferuje konstrukcja hybrydowa zostały zmaksymalizowane poprzez wykorzystanie różnych konfiguracji układu napędowego – szeregowej, równoległej i szeregowo-równoległej.

Konfiguracja szeregowa – silnik elektryczny otrzymuje energię elektryczną z akumulatora lub generatora zasilanego silnikiem spalinowym wewnętrznego spalania, a następnie przekazuje tę energię do kół jezdnych.

Konfiguracja równoległa – silnik elektryczny oraz spalinowy wspólnie dostarczają energię do kół pojazdu.

Konfiguracja szeregowo-równoległa – silnik elektryczny i silnik spalinowy mogą niezależnie dostarczać energię do kół.

układ samochód hybrydowy

Każda konfiguracja układu napędowego testowana przez inżynierów ExxonMobil – szeregowa, równoległa i szeregowo-równoległa – może skorzystać na ulepszonym smarowaniu i ochronie przed zużyciem, jaką zapewnia technologia olejów Mobil 1. Zaawansowany, w pełni syntetyczny olej Mobil 1™ gwarantuje doskonałą skuteczność i ochronę wszystkich silników hybrydowych.

 

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick