Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

 

Mobil walidacja srodowiskowaZrównoważony rozwój to dziś gorący temat, który w coraz większym stopniu wpływa na nawyki zakupowe klientów. W efekcie zrozumienie i informowanie o inicjatywach środowiskowych stojących za produktami, które kupujemy i polecamy innym, nigdy wcześniej nie miało tak dużego znaczenia.

 

Miło nam poinformować, że ExxonMobil otrzymał srebrny certyfikat „Zero Waste to Landfill” (Zero Odpadów Na Składowiskach), przyznany przez niezależną organizację UL.
Tym samym ExxonMobil został pierwszą firmą petrochemiczną z takim wyróżnieniem.

„Zero Waste to Landfill” ma na celu wyróżnić firmy, które zarządzają odpadami w sposób przyjazny dla środowiska i innowacyjny. W ramach globalnej produkcji środków smarnych wdrożyliśmy wiele technik i strategii ograniczających wytwarzanie odpadów.

  • Zidentyfikowaliśmy 14 rodzajów odpadów, które można całkowicie wyeliminować, ponownie wykorzystać lub poddać recyklingowi.
  • Ograniczamy o ponad 90 procent przekazywanie odpadów z naszych zakładów do lokalnych składowisk.
  • Ponad 50 000 ton produkowanych każdego roku odpadów jest kierowana do nowych, produktywnych zastosowań.

Otrzymana walidacja środowiskowa odzwierciedla nasze zobowiązanie jako firmy, że kupując oleje i smary Mobil, współpracujesz z partnerem, który podejmuje działania na rzecz ograniczania wpływu na środowisko.

 

Oleje slinikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick