Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Mistrzostwa Mechaników

Za nami finały Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem Mobil 1. Zwycięzcami VIII edycji Mistrzostw z finałem na Poznań Motor Show zostali Jacek Bagiński z Kołobrzegu (Mechanik Zawodowy), uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu oraz z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach (kategorie Młody Mechanik i Młody Mechanik Maszyn Rolniczych).

 

 

ExxonMobil jest nie tylko wieloletnim partnerem konkursu, ale również inicjatorem kategorii Młody Mechanik, która w tym roku zgromadziła rekordowe 893 zespoły uczniowskie z całej Polski. Konkurencja finałowa na stoisku Mobil 1 polegała na właściwym doborze olejów silnikowych do pojazdów. Rywalizację obserwowali również pracownicy naszej firmy. Z pozoru proste zadanie przysporzyło niektórym wiele problemów.

Mistrzostwa Mechaników pod patronatem Mobil 1 to obecnie jeden z najbardziej prestiżowych i największy konkurs branżowy dla młodych i zawodowych mechaników w Polsce. Finały odbywają się podczas targów Poznań Motor Show, które w tym roku odwiedziło blisko 150 000 osób.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników otrzymały w tym roku nagrodę w plebiscycie dziennikarzy motoryzacyjnych Motor Show Awards 2019. Ambasadorem konkursu jest Grzegorz Duda – mechanik i mistrz rajdowy, znany z anteny TVN Turbo.

Sponsorami nagród była firma ExxonMobil (kombinezony Mobil Delvac i cenne nagrody rzeczowe ) oraz Mobipol (4-litrowe opakowania olejów Mobil City Logistic oraz Mobil 1 ESP 5W30). 

Oleje slinikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick