Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00


Mobil1 MaxEkstremalne warunki jakie panują na torze Formuły 1® przekładają się na ogromne obciążenia oleju w silniku RB15- pierwszego bolidu Aston Martin Red Bull Racing z napędem Hondy. Wytłumaczenie tego osobom, które na bakier są z mechaniką może być jednak bardzo trudne.

Aby w łatwy sposób zademonstrować ekstremalne warunki  i wytrzymałość oleju Mobil 1, przygotowaliśmy serię filmów z udziałem Maxa Verstappena, kierowcy zespołu Aston Martin Red Bull Racing. W trzech eksperymentach wybrane trofea i pamiątki Maxa zostały poddane takim samym obciążeniom jakie działają na olej silnikowy Mobil 1 w wyścigu.

  • Eksperyment 1: Aby odtworzyć przeciążania dochodzące nawet do 5G, butelka zwycięskiego szampana Maxa zostaje ściśnięta w prasie hydraulicznej!
  • Eksperyment 2: Rozgrzewamy ulubiony puchar Maxa z dzieciństwa, aby sprawdzić, czy wytrzyma temperatury w jakich pracuje olej Mobil 1 w silniku bolidu.
  • Eksperyment 3: Ulubiony obrazek Maxa doświadcza tego samego tarcia, z którym ma do czynienia olej silnikowy Mobil 1. W roli głównej szlifierka przemysłowa.

Filmy zostały przygotowane w taki sposób, aby łączyć naukę z zabawą. Warto wykorzystać je, aby pokazać klientom, jak ExxonMobil dzięki współpracy z Aston Martin Red Bull Racing opracowuje najwyższej jakości olej silnikowy Mobil 1 do samochodów osobowych i bolidów F1®.

Więcej o Mobil 1 przeczytasz tutaj.

 

 

 

Oleje slinikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick