Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Konkurs_Mobil1_OldTimer_Rally

Prowadzisz niezależny warsztat? Bierzesz udział w programie Mobil 1 Workshop Program i otrzymałeś od nas certyfikat? Świetnie, ten konkurs jest dla Ciebie!

Świętuj z nami sukces programu Mobil 1™  Workshop 

Z okazji dołączenia do programu 4000. członka programu Mobil 1™ Workshop, ExxonMobil ogłosił konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd na sieprniowe 47. Grand Prix AvD Oldtimerów. Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wyłonionych 50 szczęśliwców. Zwycięzcy otrzymają nie tylko bilet na wydarzenie, ale również zwrot wszystkich wydatków (koszty podróży, zakwaterowanie, etc.) oraz możliwość poznania całego wydarzenia od kulis. 

Grand Priv AvD Oldtimerów - fascynująca podróż w czasie

Grand Prix Oldtimerów to jedno z największych wyścigów zabytkowych samochodów  i prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji.Tegoroczna, 47. edycja  odbędzie się w dniach 7-11 sierpnia na torze w Norymberdze, a przewidywana publiczność to około 60 000 uczestników. 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs skierowany jest do klientów, którzy biorą udział w programie Mobil 1™ Workshop organizowanym przez firmę ExxonMobil oraz autoryzowanych dystrybutorów olejów Mobil. Nie ważne czy Twój warsztat współpracuje z nami w ramach programu od 3 lat, roku, a może dołączył dopiero parę miesięcy temu. Szansę na wygranie ma każdy uczestnik, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału!

Co zrobić by wziąć udział?

1. Wejdź na stronę https://www.mobil1.pl/4000-prize 

2. Wypełnij zgłoszenie. W polu "Dystrybutor" wpisz firmę Mobipol.

3. Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z uczestnictwem w programie

4. Załącz ciekawe zdjęcie na których widać produkty Mobil 1 ™ oraz wyślij zgłoszenie

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem marketingu (tel.693 456 323 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )- chętnie pomożemy!

Chciałbyś/chciałabyś żeby Twój warsztat dołączył do programu Mobil 1 ™ Workshop Program?

Jeżeli Twój warsztat nie uczestniczy jeszcze w programie M1WP to najwyższy czas to zmienić! Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta lub dedykowanym handlowcem i dowiedz się jakie warunki należy spełnić żeby wziąć udział w programie oraz jakie benefity oferujemy w jego ramach. 

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick