Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Plakat 2019 Młody Mechanik

Do 6. marca można zgłosić swój udział w Mistrzostwach organizowanych pod patronatem producenta olejów silnikowych Mobil. Finały zmagań dbędą się pod koniec marca podczas targów Poznań Motor Show 2019, w których jak co roku bierzemy udział wspólnie z firmą ExxonMobil.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników już na dobre wpisały się w kalendarz konkursów dla branży motoryzacyjnej. Dzięki bliskej współpracy organizatora - fundacji Cooperatio z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, ExxonMobil oraz pozostałymi partnerami Mistrzostw stały się jednym z najardziej prestiżowych zawodów dla mechaników. Ambasadorem konkursu jest Grzegorz Duda- wielokrotny mistrz w rajdach  i prowadzący programy "Garaż Dudy" i "101 napraw" w TVN Turbo. 

Plakat 2019 Młody Mechanik Maszyn Rolniczych

Nowa Kategoria - Młody Mechanik Maszyn Rolniczych

W tym roku po raz pierwszy obok kategorii Mechanik Zawodowy oraz Młody Mechanik,  pojawi się również kategoria Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Nowa kategoria Młody  Mechanik Maszyn Rolniczych jest adresowana do uczniów kierunków mechanicznych ze szkół rolniczych. Jednak w praktyce kilka pytań dotyczącycg napraw ciągników i sprzętu rolniczego pojawi się również w dwóch pozostałych kategoriach Mistrzostw. 

 

Jak zgłosić swój udział?

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictem strony www.mistrzostwamechaników.pl/. "Zgłoszenia przyjmujemy od początku marca, ale namawiamy do wcześniejszej rejestracji i poświęcenia reszty czasu na przygotowania. Konkurencja jest duża, a liczba miejsc w finałach pozostaje bez zmian. Na Poznań Motor Show zapraszamy 30 mechaników zawodowych, 60 młodych mechaników oraz  po raz pierwszy 40 młodych mechaników maszyn rolniczych" - mówi Adrian Dekowski, Prezes Fundacji Cooperatio, organizatora Mistrzostw.

Dlaczego warto się złosić?

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to okazja do bezpośredniej rywalizacji z najlepszymi mechanikami w kraju, która odbywa się na oczach widzów największucj w tej części Europy targów motoryzacyjnych. "Jest nam niezmiernie miło, że coraz częściej wśród profesjonalnych mechaników sa absolwenci szkół zawodowych i techników, którzy jeszcze niedawono próbowali sił w kategorii Młody Mechanik. Z perspektywy lat widac coraz więcej korzyści jakie daje uczestnikom start w naszym konkursie" - mówi Ewa Jeżewska z ExxonMobil, producenta olejów i smaów Mobil oraz inicjatora kategorii Młody Mechanik.

Poprzednia edycja zgromadziła aż 750 zespołów szkolnych oraz blisko 230 zawodowych mechaników. Zwycięzcą w kategorii Mechanik Zaawodowy został Jacek Jakimów, a najlepszymi wśród Młodych byli Radosław Bladocha i Kamil Misiewicz z Zespołu Szkół Samochodowych w Poznaniu. Laureatów VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników poznamy 28,29 i 30 marca na Poznań Motor Show 2019.

Harmonogram:

6. marca, godz. 23:59:59 - ostateczny termin rejestracji i eliminacje online (kategorie dla uczniów)

1 poł. marca - eliminacje dla Mechaników Zawodowych

28 marca (czwartek) - finał w kategorii Młody Mechanik

29 marca (piątek) - finał w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych

30 marca (sobota) - finał w kategorii Mechanik Zawodowy

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick