Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Mobil Lexus promocja

Hybrydowy Lexus CT200h jest nagrodą w konkursie organizowanym przez Mobil1™.  Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić krótki formularz i opisać swoją podróż marzeń w którą uczestnik udałby się, jakżeby inaczej...nowym Lexusem od Mobil 1™. Konkurs trwa do 31 października. 

Zasady konkursu

Konkurs dedykowany jest nie tylko obecnym, ale również przyszłym klientom, dlatego nie trzeba dokonać zakupu aby wziąć w nim udział. Wystarczy odwiedzić stronę wygrajzmobil.pl wypełnić formularz zgodnie z instrukcją i  odpowiedzieć na pytanie konkursowe. W pierwszej połowie listopada spośród wszystkich uczestników  zostanie wyłoniony autor najbardziej kreatywnej wypowiedzi, do którego trafi ta cenna nagroda.

Dodatkowa promocja

Konkursowi towarzyszy dodatkowa promocja, z której skorzystać można również w naszych biurach sprzedaży oraz u wybranych klientów. Każdy klient detaliczny przy zakupie 4-litrowego oleju Mobil 1 lub skorzysta z usługi wymiany oleju z użyciem Mobil 1™, otrzyma w prezencie bezpłatną czapkę baseballową.

Olej silnikowy do hybrydy

Testy w pełni syntetycznych olejów Mobil 1 w autach hybrydowych prowadzone przez ExxonMobil na dystansie 80 000km udowodniły, że oleje Mobil1™ 0W20 i Mobil1™ 5W30 zapewniają wysoką skuteczność ochrony silnika przed zużyciem i tworzeniem się osadów, niezależnie od rodzaju hybrydy. Korzyści zaobserwowano w każdej konfiguracji napędu poddanej testom przez inżynierów ExxonMobil. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o doborze środków smarnych do aut o napędzie hybrydowym skontaktuj się z naszym Inżynierem Technicznym. Aby odpowiednio dobrać olej do takiego samochodu skorzystaj z narzędzia doboru oleju.

Najwazniejsze informacje o konkursie Mobil 1™

Organizator: ExxonMobil

Nagroda: Lexus CT 200h z samoładującym napędem hybrydowym wraz z kwotą na pokrycie podatku od nagrody

Czas trwania: do 31 października

Formularz i pełna treść regulaminu dostępna na www.wygrajzmobil.pl oraz do wglądu w naszych biurach.

Oleje slinikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick