Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

 

SEMINARIUM MALE

W dniach 7-8 czerwca 2018 r. w Zielonej Górze odbędzie się kolejne seminarium przemysłowe organizowane przez firmę Mobipol. Tytuł tegorocznego spotkania to: "Ukryty Potencjał - oleje oferujące efektywność energetyczną. Większa wydajność i produktywność w zakładach przemysłowych".

Zagadnienia

Jak wskazuje sam tytuł, seminarium koncentrować się będzie na omówieniu sposobów zwiększenia efektywności maszyn w kontekście środków smarnych. Pokażemy w jaki sposób stosowanie nowoczesnych produktów smarowych oraz dobór odpowiednich, dobranych do potrzeb klienta, rozwiązań w zakresie smarowania wpywa na osiągnięcie realnych korzyści. Poznasz metody doboru oleju oraz narzędzia do przeprowadzania badań środków smarnych. Zaprezentujemy również przykłady tzw. "dobrych praktyk" , w których dzięki innowacyjnym rozwiązaniom udało się wdrożyć znaczące oszczędności.

Wykładowcy

Wykłady poprowadzą: Inżynier techniczny firmy Mobipol oraz specjaliści od przemysłowych środków smarnych z koncernu ExxonMobil. Prezentację gościnnie poprowadzą również przedstawiciele firmy Woojin Plaimm Co. LTD.

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału?

Jeżeli działasz w branży przemysłowej i jesteś zainteresowana/y poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu środków smarnych oferujących efektywność energetyczną, zapraszamy do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. -  zostały ostatnie wolne miejsca! 

Udział w seminarium jest bezpłatny. 

 

 

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick