Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Mobil1 workshop warsztat

Program Mobil 1™ Workshop ma na celu wspieranie niezależnych warsztatów. Zachęcamy do przeczytania krótkiego artykułu o zaletach programu, jakie widzi jeden z jego uczestników- PAPIS AUTO Serwis.

prawo

Przypominamy, że od 1 lutego podmiot odbierający, który zamyka zgłoszenia w rejestrze SENT, zobowiązany jest do posiadania zaawansowanego poziomu dostępu do platformy PUESC. Podmioty odbierające oraz wysyłające zgłoszenia powinny posiadać i będą uwierzytalniane za pomocą tzw. Id SISC podmiotu, czyli 17-znakowego numeru identyfikacyjnego.

Otrzymanie Id SISC podmiotu wiąże się z uzyskaniem zaawansowanego poziomu dostępu do PUESC i wymaga złożenia odpowiednich wniosków (E-formularze) za pomocą usługi „eKlient.

 

 Od 9. Stycznia można wysyłać swoje zgłoszenia do tegorocznej, IX edycji największego i najważniejszego w Polsce konkursu dla młodych i zawodowych mechaników - Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Bezpłatna rejestracja prowadzona jest na stronie  www.mistrzostwamechanikow.pl.

IX Mistrzostwa Mechaników plakat 2020 Młody Mechanik minmistrzostwa mechanikow 2020 logo

 stopstart info 660x208

 

Systemy start-stop to prosty sposób na oszczędzanie paliwa na przykład na czerwonym świetle. To popularne w najnowszych autach osobowych rozwiązanie nie pozostaje jednak bez wpływu na rozrusznik, silnik i olej. Silniki wyposażone w systemy start-stop narażone są na większe obciążenia niż pozostałe rodzaje silników. 

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick