Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

 

Mobil walidacja srodowiskowaZrównoważony rozwój to dziś gorący temat, który w coraz większym stopniu wpływa na nawyki zakupowe klientów. W efekcie zrozumienie i informowanie o inicjatywach środowiskowych stojących za produktami, które kupujemy i polecamy innym, nigdy wcześniej nie miało tak dużego znaczenia.

Mistrzostwa Mechaników

Za nami finały Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem Mobil 1. Zwycięzcami VIII edycji Mistrzostw z finałem na Poznań Motor Show zostali Jacek Bagiński z Kołobrzegu (Mechanik Zawodowy), uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu oraz z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach (kategorie Młody Mechanik i Młody Mechanik Maszyn Rolniczych).


Mobil1 MaxEkstremalne warunki jakie panują na torze Formuły 1® przekładają się na ogromne obciążenia oleju w silniku RB15- pierwszego bolidu Aston Martin Red Bull Racing z napędem Hondy. Wytłumaczenie tego osobom, które na bakier są z mechaniką może być jednak bardzo trudne.

Konkurs_Mobil1_OldTimer_Rally

Prowadzisz niezależny warsztat? Bierzesz udział w programie Mobil 1 Workshop Program i otrzymałeś od nas certyfikat? Świetnie, ten konkurs jest dla Ciebie!

Oleje slinikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick