Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Wraz z AsapRace zapraszamy do udziału w ekscytującej przygodzie, jaką są wyścigi online!

Wystartuj w Mobil 1 Mobipol x AsapRace Masters i pokaż co potrafisz.

Najlepsi zakwalifikują się do finałów, które odbędą się podczas ASAP Race Masters w dniach 19-21.11.2021r w Zamku Kliczków (możliwość startu online).

Eliminacje trwają w dniach 02-16.11.2021r.

Mobil1 workshop warsztat

Program Mobil 1™ Workshop ma na celu wspieranie niezależnych warsztatów. Zachęcamy do przeczytania krótkiego artykułu o zaletach programu, jakie widzi jeden z jego uczestników- PAPIS AUTO Serwis.

prawo

Przypominamy, że od 1 lutego podmiot odbierający, który zamyka zgłoszenia w rejestrze SENT, zobowiązany jest do posiadania zaawansowanego poziomu dostępu do platformy PUESC. Podmioty odbierające oraz wysyłające zgłoszenia powinny posiadać i będą uwierzytalniane za pomocą tzw. Id SISC podmiotu, czyli 17-znakowego numeru identyfikacyjnego.

Otrzymanie Id SISC podmiotu wiąże się z uzyskaniem zaawansowanego poziomu dostępu do PUESC i wymaga złożenia odpowiednich wniosków (E-formularze) za pomocą usługi „eKlient.

 

 Od 9. Stycznia można wysyłać swoje zgłoszenia do tegorocznej, IX edycji największego i najważniejszego w Polsce konkursu dla młodych i zawodowych mechaników - Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Bezpłatna rejestracja prowadzona jest na stronie  www.mistrzostwamechanikow.pl.

IX Mistrzostwa Mechaników plakat 2020 Młody Mechanik minmistrzostwa mechanikow 2020 logo

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick