Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

 

Mobil Boxx fot. 6

Mobil Boxx to absolutna nowość na polskim rynku olejowym i ukłon w stronę ekologii oraz praktyczności. Wybrane oleje silnikowe Mobil 1 i Mobil Super są teraz dostępne w 20L worku plastikowym z kranikiem w kartonowym opakowaniu.

 

Porsche Formuła E

ExxonMobil rozszerza współpracę biznesową i technologiczną z Porsche, która obejmie teraz również wyścigi Formuły E w sezonie 2019/2020. Nowy wymiar partnerstwa jest dla ExxonMobil wejściem do świata wyścigów aut elektrycznych.

Mobil EV Drive

ExxonMobil podczas tegorocznego Salonu Samochodowego IAA 2019 we Frankfurcie zorganizował światową premierę produktów Mobil EV - kompleksowego zestawu płynów i smarów spełniających rosnące wymagania układów napędowych w pojazdach elektrycznychSzacuje się, że do 2040 roku udział hybryd typu plug-in, pojazdów elektrycznych i tych na ogniwa paliwowe wśród pojazdów lekkich na świecie przekroczy 20 procent.

 olej hybryda

Mobil 1™ 0W-20 i Mobil 1™ 5W-30 to gwarancja najlepszej ochrony silnika hybrydowego

Oleje slinikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick