Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Sporty motorowe

Od prawie 40 lat Mobil 1TM aktywnie angażuje się w sporty motorowe na wszystkich poziomach: od wyścigów masowych przez klasę NASCAR aż po królową sportów motorowych — Formułę 1. Sporty motorowe to istota i esencja marki Mobil 1TM.

W 2017 roku koncern ExxonMobil został oficjalnym partnerem technologicznym zespołu Red Bull Racing Formula 1, a także przedłużył współpracę z zespołem Stewart-Haas Racing NASCAR. Zaopatruje w środki smarne zespół Porsche Motorsports oraz blisko współpracuje z programami wyścigów enduro, takich jak American Le Man Series (ALMS), FIA GT i Le Mans 24 heures. Jest również długofalowym sponsorem tytularnym serii Porsche Mobil 1 Supercup.


Mobil 1TM. Jeszcze szybsze bolidy Formuły 1

Jako partner techniczny zespołu Formuły 1 Red Bull Racing Formula 1 (a wcześniej przez wiele lat Vodafone McLaren Mercedes) ExxonMobil opracowuje chronione patentem paliwa wyścigowe, najnowocześniejsze, w pełni syntetyczne środki smarne Mobil 1 Racing do silnika i przekładni bolidu, specjalistyczne smary do łożysk kół oraz inne produkty specjalne na potrzeby wyścigów.

Wyścigi Grand Prix to wyjątkowo rygorystyczne i wymagające miejsce próby dla produktów Mobil 1. To właśnie tam olej musi zapewnić maksymalne osiągi silnika pomimo ekstremalnych obciążeń. Środki smarne i produkty Mobil 1 Racing zostały stworzone głównie w celu ograniczania tarcia, przez co pomagają uzyskać maksymalną moc i wpływają na zmniejszenie zużycia paliwa, jednocześnie chroniąc i oczyszczając silnik.


Doskonałe osiągi Mobil 1TM

Mobil 1TM pozostaje wiodącą na świecie marką syntetycznych olejów samochodowych, a producenci samochodów  zalecają stosowanie jej środków częściej niż jakiejkolwiek innej marki oleju na świecie. Celem koncernu ExxonMobil  przy współpracy z zespołami sportów motorowych jest nie tylko wygranie zawodów i popularyzowanie tych dyscyplin sportu, ale przede wszystkim testowanie swoich produktów w najbardziej ekstremalnych warunkach eskploatacyjnych oraz opracowanie nowoczesnych produktów dla wszystkich użytkowników dróg. Dzięki temu kierowcy sięgający po produkty marki Mobil mogą skorzystać z tych produktów i zapewnić sobie doskonałe smarowanie,  znakomitą sprawność silnika oraz mniejsze zużycie paliwa.

MOBIPOL jest dystrybutorem wielu produktów Mobil 1TM w różnych wielkościach opakowań.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i doboru odpowiedniego oleju godnego najlepszych. 

Odwiedź Mobil 1 w sportach motorowych aby poznać wszystkie szczegóły współpracy ExxonMobil z zespołami sportów motorowych na całym świecie.

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick