Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

MOBIPOL ma ponad osiemnastoletnie doświadczenia w dystrybucji olejów i smarów dla motoryzacji i przemysłu. Cieszy się zaufaniem i zadowoleniem klientów oraz znakomitą renomą jako dostawca wysokiej jakości produktów. Posiadamy własne obiekty o łącznej powierzchni 1300 m². we Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim oraz Opolu. Pozwala nam to oferować szybkie i sprawne dostawy olejów i smarów Mobil.

Zapewniamy dostawy do wszystkich miejscowości położonych w województwach dolnośląskim, opolskim oraz południowej częśći wielkopolski. Prowadzimy również punkty sprzedaży detalicznej we Wrocławiu i Ostrowie Wielkopolskim.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszę ofertą. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt.

Księga Integralności Produktu Dystrybutora ExxonMobil (DPIM)

dpim logo smallKsięga Integralności Produktu Dystrybutora ExxonMobil (Distributor Product Integrity Manual - DPIM) to system, wykorzystywany przez Strategicznych Dystrybutorów ExxonMobil na całym świecie, określający minimalne wymagania i wytyczne dotyczące udokumentowanych praktyk, procedur i procesów w zakresie obsługi produktów ExxonMobil.

Dotyczy to odbioru, magazynowania i transportu środków smarnych zarówno w opakowaniach jak i luzem.

Oleje slinikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick