Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00

Mobil PTFE Spray - Środek smarny w aerozolu do użytku we wszystkich gałęziach przemysłu 

Opis

Mobil PTFE Spray to syntetyczny produkt przeznaczony do użytku w temperaturze od -40 C do 150 C. Posiada szerokie spektrum zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Pozostawią suchą, nieklejącą się warstwę. 

MOBIL FOOD PTFE SPRAY BLUETOP AerosolWłaściwości

Mobil PTFE Spray spełnia wymogi amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) dotyczące środków smarnych, które mogą mieć przypadkowy kontakt z żywnością, 21 CFR 178.3570, i jest produktem z atestem NSF H1.

Mobil PTFE Spray nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ani alergenów z wykazu z załącznika do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2011/1169 w sprawie składników artykułów spożywczych.

W skład formuły aerozou Mobil PTFE Spray wchodzi w 100-procentach syntetyczna baza olejowa oraz specjalistyczne dodatki gwarantujące wysoką wydajność smarowania i skuteczność zapobiegania zużyciu w szerokim zakresie temperatur (od -40 C do +150 C/180 C, pod odparowaniu).

Obecny w produkcie teflon, czyli polimer oparty na PTFE, zapewnia odporność  na działanie substancji chemicznych (alkalia, wypłukiwanie przez wodę, kurz, itd.) i długotrwałe smarowanie.

Po wyschnięciu PTFE Spray pozostawia suchą, nieklejącą się i nietłustą warstwę, ograniczając w ten sposób ryzyko zatarcia smarowanych komponentów i zmniejszając tarcie.

Mobil PTFE Spray wypiera wodę zbierającą się na smarowanych częściach i chroni je przed rdzą i korozją..

Zastosowania

Mobil PTFE Spray jest produktem polecanym do smarowania części maszyn wykorzystywanych we wszystkich gałęziach przemysłu, w tym używanych do produkcji żywności, napojów i opakowań.

Mobil PTFE Spray jest szczególnie polecany do smarowania suwaków, osi, łańcuchów, krzywek, kolumn, prowadnic, ślizgaczy, szyn, przenośników i wielu innych mechnizmów.

Polecany do smarowania w środowiskach o wysokim stopniu zawilgocenia lub zapylenia (mąka, pył kartonowy, itd.)

Specyfikacje

Wygląd Płyn
Kolor Biała
Gaz pędny Butan/Propan
Pojemność 500ml
Rejestracja NSF 158901

 

Oleje silnikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

MOBIPOL

ul. Jaworska 7-9,
53-612 Wrocław
Tel: 71 359 34 62

© Interclick