Dobierz olej!

  • pon.pt- 8:00-16:00, sb 9:00-13:00

 

Przybyłym na spotkanie klientom zaprezentowano obrabiarki marki STAR , oraz firmy FUJI, podczas pracy w procesie obróbczym. Oprócz firmy MOBIPOL, swoje punkty informacyjne miały firmy: CADOR Consulting – partner firmy Siemens PLM Software, zajmująca się doradztwem, sprzedażą, wdrożeniami oraz szkoleniami z zakresu oprogramowania CAD/CAM/CAE/PLM, oraz firma SANDVIK COROMANT, będąca częścią ogólnoświatowej grupy inżynieryjno-przemysłowej Sandvik, dostarczająca narzędzia i rozwiązania do obróbki skrawaniem.

Na naszym stoisku, udzielaliśmy informacji na temat olejów i cieczy wykorzystanych w procesie obróbki CNC, a także wpływu jakości olejów hydraulicznych i do prowadnic na pracę i wydajność obrabiarek CNC. Wiele pytań dotyczyło dostępności produktów Mobil, dzięki czemu mogliśmy zaprezentować naszą firmę, jej zasięg działania oraz możliwości dystrybucyjne.

Dziękujemy firmie RANDS za zaproszenie i życzymy spektakularnych aplikacji swoich rozwiązań u jak największej liczby klientów.

IMG 20180419 094719 1024x742

 

Oleje slinikowe Mobil

Od ponad 25 lat rozwijamy branżę olejów i smarów w Polsce. Posiadamy  pełen asortyment olejów i smarów marki Mobil dostępnych na rynku polskim.

Zapewniamy nie tylko oryginalne produkty oraz ich profesjonalny dobór, ale także specjalistyczną opiekę techniczną.

Czcesz być na bieżąco z promocjami?

© Interclick